Vítejte na stránkách MivarBus
(420) 775 239 367

Vaše oblíbené destinace

Prodloužený víkend v Rabacu

Cena zájezdu: 8.499,- Kč
Prodloužený víkend v Rabacu
Prodloužený víkend v Rabacu - 4 dny celodenního koupání
Kompletní zájezdy do všestranného letoviska Rabac, přezdívanému Kvarnerská perla. Letovisko oceněno Modrou vlajkou za čistotu moře a pláží!

Ubytování v hotelu** s vynikající bufetovou polopenzí.
Prémiové služby – průvodce i autobus na místě po celou dobu zájezdu a animační program pro děti i dospělé v ceně!
Jako bonus výlet do městečka Labin zdarma!
Pohodlná cesta autobusem, po nočním přejezdu příjezd do Rabacu dopoledne, okamžitá možnost koupání!
Fakultativně můžete navštívit i antickou Pulu nebo se účasnit lodního výletu po místním zálivu, kde lze za optimálních podmínek spatřit místní volně žijící delfíny!


Kompletní cena obsahuje: autobusovou dopravu, ubytování v hotelu** Girandella nebo Marina, bufetovou polopenzi, výlet do Labinu, průvodce po celou dobu na místě, animační program pro děti i dospělé, možnost výletu do Puly za zvýhodněnou cenu, pojištění proti úpadku CK.
K dispozici jeden až čtyřlůžkové pokoje.

Až dvě děti do 6,9

Odjezd  první den v 21:00 (příjezd do Rabacu následující dopoledne), návrat vždy poslední den v ranních hodinách.

Odjezdová místa: Praha, Benešov, Tábor a České Budějovice

Cena zájezdu ve 2 - 4lůžkovém pokoji: 8 499,- Kč, nyní záloha 3000,- Kč

Jednolůžkový pokoj: 9 499,- Kč, nyní záloha 3000 Kč

Děti 0 - 11.99 let: 4 299,- Kč, nyní záloha 1000 Kč. Dětská cena je platná při ubytování na pokoji se dvěma dospělými osobami.

Odjezd:  ve 21:00 hodin z ulice Na Florenci, Praha 1.  Nástup možný v Benešově, v Táboře a Českých Budějovicích. 

Návrat do Prahy: 5. 7. 2017 v brzkých ranních hodinách.      

Popis cesty:

1. den:  ve 21:00 hodin odjezd do Chorvatska

2. den: v dopoledních hodinách příjezd do Rabacu. Po obědě ubytování, odpolední odpočinek u moře, volný program, bufetová večeře.

3. den: bufetová snídaně, individuální volno u moře, v 16:00 hodin bude pro zájemce uspořádán fakultativní výlet do podvečerního Labinu (v ceně zájezdu) - středověké kamenné město nad Rabacem, jedinečná atmosféra starého města, městské muzeum, kavárny, restaurace. Návrat před večeří.

4. den: individuální volno, pro zájemce nabízíme půldenní výlet do historické Puly - prohlídka amfiteátru a  pozůstatků římského města - vítězného oblouku, fóra, Augustova chrámu. Ve městě je velké množství nákupních příležitostí a také největší istrijský trh se zeleninou, ovocem, výrobky z medu a oliv. Cena výletu je 250,- Kč. Příjezd mezi 14. - 15. hodinou.

5. den: celodenní individuální volno, v 17:00 hodin odjezd do ČR.

6. den: kolem 5. hodiny ranní příjezd do Prahy.

Ubytování: v roce 2017 POUZE hotel Marina** s bazénem a vynikající bufetovou polopenzí ležící přímo nad zálivem s dostupnou oblázkovou  pláží a množstvím restaurací a kaváren. Ideální pobyt pro rodiny s děrmi! Možnost využít jednolůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj, trojlůžkový pokoj i čtyřlůžkový pokoj.

Cena zájezdu zahrnuje: 3x ubytování v hotelu Marina** na pobřeží moře v Rabacu, hotelový bazén s lehátky, výbornou bufetovou polopenzi, dopravu zájezdovým busem, výlet do Labinu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, fakultativní výlet do Puly.Povinný příplatek za 1lůžkový pokoj je 1000,- Kč.

Zájezd je pořádán ve spolupráci s CK HELLO TOUR.

 

 

 

  

 

Hotel Marina**

Hotel Marina se nachází na velmi výhodném místě, totiž v zálivu, odkud je to blízko jak do přístavu, tak na dlouhé pobřeží táhnoucí se až na konec Rabacu. Přímo pod hotelem se nachází pláž oceněná modrou vlajkou čistoty moře, kterou můžete využít  pro relaxaci a koupání - vybrat si však můžete z mnoha různých míst podél přímořské promenády. Právě u hotelu Marina navíc začínají cukrárny, restaurace či obchody se suvenýry. Cca 100 metrů od hotelu se také nachází stanice vláčku, který Vás sveze na oba konce Rabacu se zastávkou v přístavu. Vedle hotelu Marina** se nachází druhá budova - jeho depandance hotel Mediteran**. Klienti z Mediteranu mají k dispozici stejné služby jako v Marině, polopenze rovněž probíhá v hotelu Marina.

Strava

V ceně zájezdu máte bufetovou polopenzi. Vybrat si budete moci přesně podle Vaší chuti z nespočtu pokrmů jak při snídani, tak při večeři. Jídelna se nachází přímo v budově hotelu a klienti jsou se stravou obvykle nadmíru spokojení.

Pokoje

Hotel má čtyři patra a do pokoje se můžete svést hotelovým výtahem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení včetně sprchového koutu anebo vany. Každý pokoj má ve výbavě televizi a telefon. Můžete využít jednolůžkový pokoj (s příplatkem), dvoulůžkový pokoj, trojlůžkový pokoj a čtyřlůžkový pokoj, který má navíc vlastní ložnici. Některé pokoje mají také pohovku a balkón s posezením. Upozorňujeme, že v Marině a Mediteranu existuje řada druhů pokojů, které nám budou přiděleny podle náhodného klíče.

Bazén

Přímo u hotelu můžete využít bazén o rozměru 16 x 9 metrů. U bazénu jsou k dispozici lehátka a slunečníky, která můžete využít zdarma. U bazénu se také nachází bar hotelu s možností příjemného posezení s výhledem na bazén.

Animační program

V ceně zájezdu můžete využít řadu aktivit, které pro Vás připravuje síť hotelů, ve které budeme ubytovaní. Jde především o sportovní aktivity jako je například aqua aerobik, plážový volejbal nebo pěší turistika.

Samostatně je navíc připraven program pro děti do 12 let, v programu nejsou pouze sportovní aktivity, ale i zábavné kroužky konající se v prostorách takzvaného Maro Clubu, který hotel zřídil speciálně pro potřeby dětských návštěvníků.


 • Nad 800 km NEÚČTUJEME PŘÍSTAVNÉ

  Přístavné nad 800km zdarma
 • Populární destinace

 • Zprostředkování dopravy

  • kapacita 17+1
  • kapacita 19+1
  • kapacita 29+1+1
  • kapacita 49+1+1
  • kapacita 81+1+1
 • Certifikát spolehlivá firma