Vítejte na stránkách MivarBus
(420) 775 239 367

Vaše oblíbené destinace

Delfinárium a Zoo Norimberk

Cena zájezdu: 799,- Kč
 Delfinárium a Zoo Norimberk
Norimberské delfinárium je největší v celém Německu. Okolí delfíní laguny bylo navrženo tak, aby co nejvíce imitovalo přírodu a mořské pobřeží, stejně tak jako prostor pod vodou. Vedle delfínů zde žijí tři kapustňáci a samozřejmě lachtani. Zvířata můžete sledovat jak skrz hladinu, tak i přes dvě obrovská skla umístěná v podzemí. K delfináriu patří rovněž zoologická zahrada, jenž byla založena v roce 1912 a zaujímá plochu 170 ha. Vznikla na místě bývalých kamenolomů. Patří mezi nejhezčí krajinné zoo v Evropě. V současné době zde žije přes 300 druhů zvířat. Ve vstupní části najdete rybníky pro brodivé ptáky, dravce žijící ve skalách, samozřejmě zde nechybí ani lidoopi, žirafy, zebry, hroši, šelmy či lední medvědi.
Odjezd: v 6:00 hodin z ulice Na Florenci, Praha 1. Další nástupní místa: Beroun, Plzeň - OC Olympia Černice.

Návrat: okolo půlnoci.

Popis cesty:

Ráno vyjedeme do slavného německého Norimberku. První zastávka bude v místní ZOO, kde nás čeká návštěva zahrady a delfinária - jediného ve střední Evropě! ZOO je v krásném místě, denně je několik vystoupení delfínů.  Delfinárium je v ceně vstupenky do ZOO.

Autobus bude odpoledne pokračovat do centra Norimberku. Po příjezdu do města nabídneme zájemcům prohlídku historického centra s průvodcem. Posilnit se můžete výbornou a hlavně proslulou místní klobásou a pivem. Uvidíte nejen originální domovní znamení, zdobené arkýře a nárožní sochy po městě, ale především slavný Männleinlaufen s Karlem IV., Starou radnici, Císařský hrad anebo jeden z nejslavnějších hrázděných norimberských domů, kde bydlel geniální rytec a malíř Albrecht Dürer, autor Růžencové slavnosti. Pro děti doporučujeme MUZEUM hraček - jedno z nejkrásnějších v Evropě, kde uvidíte nejen panenky a pokojíčky, ale také stavebnice, vlaky a auta. Norimberk rozhodně nemůže nikoho zklamat!

Odjezd do ČR bude v 18:30 hodin.

Cena zahrnuje dopravu a služby průvodce během cesty. Nezahrnuje pojištění léčebných výloh, tour historickým centrem 40,- Kč/osoba a vstupy do objektů. Vstupné do ZOO pro dospělou osobu na skupinovou slevu 11,50 EURO, děti do 4 -13 let 6,00 EURO. 

 
 
 • Nad 800 km NEÚČTUJEME PŘÍSTAVNÉ

  Přístavné nad 800km zdarma
 • Populární destinace

 • Zprostředkování dopravy

  • kapacita 17+1
  • kapacita 19+1
  • kapacita 29+1+1
  • kapacita 49+1+1
  • kapacita 81+1+1
 • Certifikát spolehlivá firma